ŚCIEŻKA EDUKACYJNA „ZIELONE TARASY DLA BIORÓŻNORODNOŚCI I KLIMATU”

Tablica 1. Zielone Tarasy dla bioróżnorodności – plan ścieżki w rejonie I i II

Zapraszamy do spaceru po ścieżce edukacyjnej „Zielone Tarasy dla bioróżnorodności i klimatu”, podczas którego będziecie mieli okazję zrozumieć jak ważne jest zachowanie bioróżnorodności dla naszej planety i jaką rolę w tym procesie mogą pełnić ogródki działkowe.

Na tablicy nr 1 umieściliśmy plan ścieżki w rejonie I i II, z dokładnym rozmieszczeniem pozostałych 7 tablic dydaktycznych. Tablica 1. stanowi ważne wprowadzenie do ścieżki, ponieważ pomaga odwiedzającym zorientować się w przestrzeni i zaplanować swoją trasę. Plan, umożliwia również lepsze zrozumienie kontekstu, w jakim znajdują się pozostałe tablice, i ułatwia połączenie między różnymi tematami, które zostaną omówione na kolejnych przystankach.

Zapewniamy, że spacer po pierwszej części ścieżki edukacyjnej o bioróżnorodności będzie nie tylko interesującym i edukacyjnym doświadczeniem, ale także pozwoli na miłe spędzenie czasu na łonie natury.


Kontynuuj spacer ścieżką edukacyjną „Zielone Tarasy dla bioróżnorodności i klimatu”. Odnajdź tablicę nr 2 i dowiedz się w jaki sposób możesz zadbać o bioróżnorodność w swoim ogrodzie.